|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Προσαρμοσμένο πάχος ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα σπείρα από χάλυβα | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Βαθμός:: | Σειρά 300 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Τεχνική:: | Ζεστό έλασης κρύο έλασης | Τελειώστε:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Εφαρμογή:: | χημικός εξοπλισμός | Όρος τιμής:: | Υπόθεση CIF CFR |
| Επισημαίνω: | NO.1 γυαλισμένη τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα,2B γυαλισμένη σπείρα ανοξείδωτου,Επικεφαλίδα BA ss304 |
||
301 1/2H 0.2
304 1/2H 0.25
304 3/4H0.08
301 3/4H 0.1
304 EH 0.06
301 3/4H 0.05
301 1/2H 0.15
Τυπική Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, ιατρικές συσκευές, δομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, εξαρτήματα πλοίων.
Εφαρμόζεται επίσης σε συσκευασίες τροφίμων, ποτών, είδη κουζίνας, τρένα, αεροσκάφη, ιμάντες μεταφοράς, οχήματα, μπουλόνια, παξιμάδια, ελατήρια και οθόνες.
Υλικό:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Επεξεργασία επιφάνειας:
2B,BA(λαμπερή ανόπτηση) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL(Τρίχα)PVCor σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Χαρακτηριστικό: Καλή απόδοση κόστους, σταθερότητα τιμών. Καλή ικανότητα διαμόρφωσης, ικανότητα κάμψης συγκόλλησης, υψηλή θερμική αγωγιμότητα, χαμηλή θερμική διαστολή
Ψυχρής έλασης πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
Υλικό:301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430κ.λπ.
Πρότυπο:ASTM,A240/A240M,ASME SA-240
Πάχος:0.3mm-3mm(ψυχρής έλασης)
Πλάτος:3mm-2000mm ή όπως απαιτείται
Επιφάνεια:No.1,2B,BA,No.4,HL,Mirror ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
| Πάχος | 0.12mm-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατά αίτημα του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Τεχνική | Θερμής έλασης/Ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη Επίστρωση |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακή σκληρή(HRB60), μέτρια σκληρή(HRB60-85), πλήρως σκληρή(HRB85-95) |
| ID πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική Παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008,SGS |
| Πρότυπο | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Όροι Πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες Παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Άκρως ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express κατά την πρώτη σας παραγγελία. Β: τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε; Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός έλεγχος δειγματοληψίας στα προϊόντα πριν από την αποστολή και διασφάλιση άθικτης συσκευασίας προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255