|
Λεπτομέρειες:
|
| Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | MOQ:: | 1 τόνος |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Λέξη-κλειδί:: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Επισημαίνω: | Σπείρα ανοξείδωτου AISI,Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316L,Στρογγυλοειδή 304 316l |
||
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 316l 304 430 AISI χονδρικής τιμής εξαιρετικής ποιότητας
Το υλικό πλάκας ανοξείδωτου χάλυβα της εταιρείας, πλήρεις προδιαγραφές, παραχωρήσεις τιμών. Παρέχεται πιστοποιητικό υλικού πλάκας ανοξείδωτου χάλυβα, αναφορά SGS. Οι πλάκες ανοξείδωτου χάλυβα ονομάζονται επίσης πηνία, πηνία, πηνία, πηνία και υπάρχουν πολλές σκληρότητες της ζώνης. Χαρακτηριστικά ανοξείδωτου χάλυβα: 1. Πλήρεις προδιαγραφές προϊόντων και ποικίλα υλικά. 2. Υψηλή ακρίβεια διαστάσεων, έως ±0.1mm. 3. Εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας και καλή φωτεινότητα. 4. Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση, αντοχή σε εφελκυσμό και αντοχή στην κόπωση Υψηλή αντοχή. 5. Η χημική σύνθεση είναι σταθερή, ο χάλυβας είναι καθαρός και η περιεκτικότητα σε εγκλείσματα είναι χαμηλή. 6. Η συσκευασία είναι άθικτη και η τιμή είναι ευνοϊκή. 7. Μπορεί να προσαρμοστεί.
| Πάχος | 0.12mm-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Τεχνική | Εν θερμώ/Ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικαλυμμένο γαλβανισμένο |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακό σκληρό (HRB60), μέτρια σκληρό (HRB60-85), πλήρως σκληρό (HRB85-95) |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008,SGS |
| Πρότυπο | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρεια παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε το κόστος express. Θα επιστρέψουμε το κόστος express στην πρώτη σας παραγγελία. Β: τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε: Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός έλεγχος δειγματοληψίας στα προϊόντα πριν από την αποστολή και άθικτη συσκευασία προϊόντων εξασφαλισμένη. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255