|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Πηνίο ανοξείδωτου χάλυβα ψυχρής έλασης 1mm 2B τελικού βαθμού SS 201 από προμηθευτές Κίνας | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ | Λέξη-κλειδί: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επισημαίνω: | 201 SS Σπείρα,1mm SS πηνίο,2B ανοξείδωτο ατσάλι 430 πηνία |
||
N0.1 Μετά την θερμή έλαση, γίνεται θερμική επεξεργασία και αποξήρανση.
2B ψυχρής έλασης και στη συνέχεια θερμικής επεξεργασίας, αποξήρανσης ή παρόμοιας επεξεργασίας, και τέλος ισοπέδωσης για να επιτευχθεί η σωστή γυαλάδα.
2D ψυχρής έλασης ακολουθούμενη από θερμική επεξεργασία, αποξήρανση ή παρόμοια επεξεργασία ή ματ επιφάνεια.
3# 100~200# Λείανση με λειαντική ταινία.
4# 150~180# Λείανση με λειαντική ταινία.
HL Λειαντικά κατάλληλου μεγέθους κόκκων γυαλίζονται για να αποκτήσουν συνεχή επιφάνεια με κόκκους.
Τυπική Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, ιατρικές συσκευές, δομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, εξαρτήματα πλοίων.
Εφαρμόζεται επίσης σε συσκευασίες τροφίμων, ποτών, είδη κουζίνας, τρένα, αεροπλάνα, ιμάντες μεταφοράς, οχήματα, μπουλόνια, παξιμάδια, ελατήρια και οθόνες.
Υλικό:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Επεξεργασία επιφάνειας:
2B,BA(λαμπερή ανόπτηση) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL(Hair Line)PVC ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Τεχνική κατασκευής
|
2B |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήρανση ή παρόμοιες μεθόδους, δέρμα περασμένο για να επιτευχθεί η σωστή φωτεινότητα της επιφάνειας. |
|
2D |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήρανση ή παρόμοιες μεθόδους, δέρμα περασμένο με τραχύ κύλινδρο για να επιτευχθεί επιφάνεια με ορισμένη τραχύτητα. |
|
HL |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε λείανση με κατάλληλη λειαντική ουσία για να αποκτηθούν συνεχείς γραμμές. |
|
No.4 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε λείανση με κατάλληλη λειαντική ουσία (μέγεθος κόκκου 150-320) σύμφωνα με το GB2477. |
|
BA |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε μέθοδο λαμπερής ανόπτησης για να επιτευχθεί φωτεινότητα επιφάνειας. |
|
No.8 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε λείανση με κατάλληλη λειαντική ουσία. Το προϊόν έχει εξαιρετική φωτεινότητα και προτιμητέα ανακλαστικότητα μπορεί να είναι ο καθρέφτης. |
|
No.1 |
Μετά την θερμή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήρανση ή παρόμοιες μεθόδους, δέρμα περασμένο για να επιτευχθεί η σωστή φωτεινότητα της επιφάνειας. |
Πλάτος:24-2000mm
Μήκος:1-6m ή όπως απαιτείται
Χαρακτηριστικό:Καλή απόδοση κόστους, σταθερότητα τιμής. Καλή ικανότητα διαμόρφωσης, ικανότητα κάμψης συγκόλλησης, υψηλή θερμική αγωγιμότητα, χαμηλή θερμική διαστολή
Πηνίο ανοξείδωτου χάλυβα ψυχρής έλασης
Υλικό:301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430κ.λπ.
Πρότυπο:ASTM,A240/A240M,ASME SA-240
Πάχος:0.3mm-3mm(ψυχρής έλασης)
Πλάτος:3mm-2000mm ή όπως απαιτείται
Επιφάνεια:No.1,2B,BA,No.4,HL,Mirror ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
| Πάχος | 0.12mm-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατά αίτημα του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Τεχνική | Θερμής έλασης/Ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικαλυμμένο με γαλβανισμό |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακό σκληρό(HRB60), μέτρια σκληρό(HRB60-85), πλήρως σκληρό(HRB85-95) |
| ID πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Τακτική παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008,SGS |
| Πρότυπο | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Συχνές ερωτήσεις |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255