|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, εργοστασιακό εργοστασιακό, θερμής έλασης 316L ποιότητας j3 ba | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία:: | Μη λαδωμένο, Κανονικό λάδι | Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Κράμα ή όχι:: | Μη κράμα | Βαθμός:: | Q235B-Q355B |
| Επισημαίνω: | Τελική τροχιά BA 316L,0.12 χιλιοστών 316l,2.0mm 316 σπείρα |
||
|
2B |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
|
2D |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση με τραχύ κύλινδρο για να επιτευχθεί επιφάνεια με συγκεκριμένη τραχύτητα. |
|
HL |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία για να επιτευχθούν συνεχείς γραμμές. |
|
No.4 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία (μέγεθος κόκκου 150-320) σύμφωνα με το GB2477. |
|
BA |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με φωτεινή ανόπτηση για να επιτευχθεί φωτεινότητα επιφάνειας. |
|
No.8 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία. Το προϊόν έχει εξαιρετική φωτεινότητα και προτιμώμενη ανακλαστικότητα, μπορεί να είναι σαν καθρέφτης. |
|
No.1 |
Μετά την θερμή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
| Πάχος | 0.12mm-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Τεχνική | Θερμής έλασης/Ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη Επικάλυψη |
| Επικάλυψη Ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακή σκληρή (HRB60), μέτρια σκληρή (HRB60-85), πλήρως σκληρή (HRB85-95) |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008, SGS |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες παράδοσης |
Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express στην πρώτη σας παραγγελία. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε: Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός έλεγχος δειγμάτων στα προϊόντα πριν από την αποστολή και διασφαλισμένη άθικτη συσκευασία προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255