|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Πωλείται πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 Grade sus304 301 410 | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ | Λέξη-κλειδί: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επισημαίνω: | 410 304 σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα,SS301 304 σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα,Στρογγυλοειδής SUS304 |
||
| Πάχος | 0,12mm-2,0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 τόνοι |
| Τεχνική | Εν θερμώ έλαση/Ψυχρή έλαση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη επίστρωση |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακό σκληρό(HRB60), μέτρια σκληρό(HRB60-85), πλήρως σκληρό(HRB85-95) |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008, SGS |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Άκρως ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να καλύψετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express κατά την πρώτη σας παραγγελία. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε: Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός δειγματοληπτικός έλεγχος στα προϊόντα πριν από την αποστολή και διασφάλιση άθικτης συσκευασίας προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255