|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Πηνία από γαλβανισμένο ανοξείδωτο χάλυβα astm 201 304 316 ανοξείδωτο ατσάλι τιμή | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Χρώμα:: | Φυσικό χρώμα |
| Σκληρότητα:: | HV150 - HV600 | Πιστοποίηση:: | ISO |
| Επισημαίνω: | 316 ανοξείδωτο ατσάλι ψυχρής έλασης πηνία,304 cold-rolled ανοξείδωτο σπείρες,201 304 πηνίο |
||
Τυπική Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, ιατρικές συσκευές, δομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, εξαρτήματα πλοίων.
Εφαρμόζεται επίσης σε συσκευασίες τροφίμων και ποτών, είδη κουζίνας, τρένα, αεροσκάφη, ιμάντες μεταφοράς, οχήματα, βίδες, παξιμάδια, ελατήρια και οθόνες.
Υλικό:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Επεξεργασία επιφάνειας:
2B,BA(λαμπερή ανόπτηση) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL(Τρίχα)PVCor σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Χαρακτηριστικό: Καλή απόδοση κόστους, σταθερότητα τιμών. Καλή ικανότητα διαμόρφωσης, ικανότητα κάμψης συγκόλλησης, υψηλή θερμική αγωγιμότητα, χαμηλή θερμική διαστολή
Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης
Υλικό: 301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430 κ.λπ.
Πρότυπο: ASTM, A240/A240M, ASME SA-240
Πάχος: 0.3mm-3mm (ψυχρής έλασης)
Πλάτος: 3mm-2000mm ή όπως απαιτείται
Επιφάνεια: No.1, 2B, BA, No.4, HL, Καθρέφτης ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
| Πάχος | 0.12mm-2.0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 τόνοι |
| Τεχνική | Ελαση εν θερμώ/Ψυχρή έλαση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη Επικάλυψη |
| Επικάλυψη Ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακό σκληρό (HRB60), μέτριο σκληρό (HRB60-85), πλήρως σκληρό (HRB85-95) |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική Παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008, SGS |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Όροι Πληρωμής | T/T 30% |
| Λεπτομέρειες Παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM & ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να καλύψετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express εντός της πρώτης σας παραγγελίας. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε: Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός δειγματοληπτικός έλεγχος στα προϊόντα πριν από την αποστολή και διασφάλιση άθικτης συσκευασίας προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255