|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Προσαρμοσμένο εργοστασιακό σημείο πώλησης ανοξείδωτου ανοξείδωτου καθρέφτη | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Βαθμός χάλυβα:: | 201 |
| Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Επιφάνεια: | Ακαμπέρα |
| Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ | Τύπος:: | σπείρα |
| Επισημαίνω: | Επιφάνεια καθρέφτη ss 304 πηνίο,302 ss 304 πηνίο,316L σπείρα 304 SS |
||
Τυπική Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, ιατρικές συσκευές, δομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, εξαρτήματα πλοίων.
Εφαρμόζεται επίσης σε συσκευασίες τροφίμων και ποτών, είδη κουζίνας, τρένα, αεροσκάφη, ιμάντες μεταφοράς, οχήματα, βίδες, παξιμάδια, ελατήρια και οθόνες.
Υλικό:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Επεξεργασία επιφάνειας:
2B,BA(λαμπερή ανόπτηση) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL(Τρίχα)PVCor σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Τεχνική κατασκευής
|
2B |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
|
2D |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση με τραχύ κύλινδρο για να επιτευχθεί επιφάνεια με ορισμένη τραχύτητα. |
|
HL |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία για να επιτευχθούν συνεχείς γραμμές. |
|
No.4 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία (κόκκος μεγέθους 150-320) σύμφωνα με το GB2477. |
|
BA |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε μέθοδο λαμπερής ανόπτησης για να επιτευχθεί φωτεινότητα επιφάνειας. |
|
No.8 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με στίλβωση με κατάλληλη λειαντική ουσία. Το προϊόν έχει εξαιρετική φωτεινότητα και προτιμώμενη ανακλαστικότητα μπορεί να είναι ο καθρέφτης. |
|
No.1 |
Μετά την θερμή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, αποξήλωση ή παρόμοιες μεθόδους, επιφανειακή διέλευση για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
Χαρακτηριστικό: Καλή απόδοση κόστους, σταθερότητα τιμών. Καλή ικανότητα διαμόρφωσης, ικανότητα κάμψης συγκόλλησης, υψηλή θερμική αγωγιμότητα, χαμηλή θερμική διαστολή
Ψυχρά ελαμένο πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα
Υλικό: 301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430 κ.λπ.
Πρότυπο: ASTM, A240/A240M, ASME SA-240
Πάχος: 0,3mm-3mm (ψυχρής έλασης)
Πλάτος: 3mm-2000mm ή όπως απαιτείται
Επιφάνεια: No.1, 2B, BA, No.4, HL, Καθρέφτης ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
| Πάχος | 0,12mm-2,0mm |
| Πλάτος | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Μήκος | Κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 3-8 τόνοι |
| Τεχνική | Θερμής έλασης/Ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη επίστρωση |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Σκληρότητα | Μαλακό σκληρό (HRB60), μέτριο σκληρό (HRB60-85), πλήρως σκληρό (HRB85-95) |
| Αναγνωριστικό πηνίου | 508 mm/610 mm |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Τακτική παραγγελία | 25 τόνοι ή ένα κοντέινερ, για μικρότερη ποσότητα, επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008, SGS |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή L/C εν όψει |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Συχνές ερωτήσεις Α: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express στην πρώτη σας παραγγελία. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Δ: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. Ε: Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρός έλεγχος κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός έλεγχος δειγματοληψίας στα προϊόντα πριν από την αποστολή και διασφάλιση άθικτης συσκευασίας προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255