|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Διακοσμητικό εργοστασιακό τιμή Ανοξείδωτος ορθογώνιος σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | Ορθογώνιος σωλήνας ανοξείδωτου | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | Ταϊγκάνγκ SS439 Σιδηροδρομικός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα,Ταϊγκάνγκ SS436 Σιδηροδρομικός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα,Τάιγκανγκ Seamless 304 ανοξείδωτο ορθογώνιο σωλήνα |
||
Διακοσμητικό τιμή εργοστασίου Ατσάλινο Σιδηροειδές Ατσάλινο σωλήνα
Η Shanxi Taigang Steel είναι γνωστή για τους προμηθευτές σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα. Η Shanxi Taigang Steel είναι προμηθευτής πρώτης ποιότητας και προμηθευτής σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα.Ειδικευόμαστε στην προμήθεια υψηλής ποιότητας ανοξείδωτου χάλυβα ορθογώνιο κέλυφος και σωλήνα σε ανοξείδωτο χάλυβα 304 και 316 βαθμούς που είναι εξαιρετικά ανθεκτικά στη διάβρωση ανά εφαρμογή.
ο ατσάλινος ορθογώνιος σωλήνας 304 είναι ένας ορθογώνιος σωλήνας από ατσάλι 304.
Το 304 έχει εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες, αντοχή σε πολλούς διαβρωτικούς παράγοντες.
Το 304 από ανοξείδωτο χάλυβα είναι χρήσιμο εκεί όπου η υγιεινή και η καθαριότητα είναι σημαντικές.
Μη μαγνητική σε αναψυγμένη κατάσταση.
Η σκληρότητα και η αντοχή στη σύσφιξη μπορούν να αυξηθούν με ψυχρή επεξεργασία,αλλά τροποποιημένα με μειωμένη περιεκτικότητα σε άνθρακα που παρέχουν καλή αντοχή στη διάβρωση σε συγκολλημένες κατασκευές όπου η μεταγενέστερη θερμική επεξεργασία δεν είναι πρακτική.
Το είδος 304L (L= χαμηλή περιεκτικότητα σε άνθρακα) είναι το ίδιο με το ανωτέρω, εκτός από το γεγονός ότι έχει ανάλυση εξαιρετικά χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα.που θα μπορούσαν διαφορετικά να εμφανιστούν σε τμήματα συγκόλλησης.
| Άρθρο | Επτάγωνος σωλήνας |
| Αξία | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S κλπ. |
| Τεχνική | Ζυγισμένα / χωρίς συγκόλληση |
| Μύθος τοίχου | 00,5-50 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 6-762 mm |
| Διάρκεια | 6,000 mm ή 12.000 mm, ή προσαρμόζεται |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής 30% (εξαρτάται από το ποσό) |
| Όροι πληρωμής | 30% TT για την προκαταβολή + 70% TT πριν από την αποστολή |
| Συσκευή | Τυποποιημένο πακέτο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να Επιλέξετε Εμάς 1) Καλός έλεγχος ποιότητας 2) Πολύ ανταγωνιστικές τιμές 3) προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η συμβουλή του πιο επαγγελματία μηχανικού. 5) Ευέλικτη επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255