|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | 304 Ορθογώνιος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα μικρής διαμέτρου εξαιρετικής ποιότητας | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | Ορθογώνιος σωλήνας ανοξείδωτου | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | 50 mm ορθογώνιο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα,0.5 mm Σιδηροειδής σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα,NO.1 ss ορθογώνιο σωλήνα |
||
Ορθογώνιος Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 Μικρής Διαμέτρου Εξαιρετικής Ποιότητας
Αγοράστε ορθογώνιους σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα στην καλύτερη τιμή στην Κίνα. Είμαστε επίσης γνωστοί προμηθευτές σωλήνων εναλλάκτη θερμότητας χωρίς συγκόλληση από ανοξείδωτο χάλυβα σε διάφορες χώρες όπως Ηνωμένο Βασίλειο, Ζιμπάμπουε, Μαλαισία, Φιλιππίνες, Νότια Αφρική, Μπρίσμπεϊν, Αυστραλία, ΗΑΕ και Σίδνεϊ.
Ο ορθογώνιος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 304 είναι ένας σωλήνας ορθογώνιου σχήματος από ανοξείδωτο χάλυβα 304.
Το 304 έχει εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες, αντίσταση σε πολλούς διαβρωτικούς παράγοντες.
Ο ανοξείδωτος χάλυβας 304 είναι χρήσιμος όπου η υγιεινή και η καθαριότητα είναι σημαντικές.
Μη μαγνητικό στην ανόπτηση κατάσταση.
Η σκληρότητα και η αντοχή σε εφελκυσμό μπορούν να αυξηθούν με ψυχρή εργασία, αλλά τροποποιούνται με μειωμένη περιεκτικότητα σε άνθρακα, παρέχοντας καλή αντίσταση στη διάβρωση σε συγκολλητές κατασκευές όπου η επακόλουθη θερμική επεξεργασία δεν είναι πρακτική.
Ο βαθμός 304L (L= χαμηλός άνθρακας) είναι ο ίδιος με τον παραπάνω, εκτός από το ότι έχει ανάλυση εξαιρετικά χαμηλού άνθρακα. Το πλεονέκτημα αυτού είναι ότι αποκλείει οποιαδήποτε επιβλαβή καθίζηση στην περιοχή 800º F έως 1500º F, η οποία διαφορετικά θα μπορούσε να συμβεί σε συγκολλητές θερμικές ζώνες.
| Είδος | Ορθογώνιος Σωλήνας SS |
| Βαθμός | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S, κ.λπ. |
| Τεχνική | Συγκολλημένος / Χωρίς Συγκόλληση |
| Πάχος Τοιχώματος | 0,5-50 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος | 6-762 mm |
| Μήκος | 6.000 mm ή 12.000 mm, ή να προσαρμοστεί |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής 30% (εξαρτάται από το ποσό) |
| Όροι Πληρωμής | 30% TT για προκαταβολή + 70% TT πριν την αποστολή |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255