|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Διακοσμητικός σωλήνας 310s 304 316 Ορθογώνιος σωλήνας από συγκολλημένο στιλβωμένο ανοξείδωτο χάλυβα | Μορφή τμημάτων:: | Στρογγυλό, ορθογώνιο |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 3 τόνοι | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | Ορθογώνιος σωλήνας/σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | 6 ιντσών ΣΣ ορθογώνιο σωλήνα,ζυγισμένο στς ορθογώνιο σωλήνα,Χάλυβα από χάλυβα |
||
Διακοσμητικός σωλήνας 310s 304 316 6 ιντσών συγκολλημένος γυαλισμένος ανοξείδωτος ορθογώνιος σωλήνας
| Είδος | Ορθογώνιος σωλήνας SS |
| Ποιότητα | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S, κ.λπ. |
| Τεχνική | Συγκολλημένος / Χωρίς συγκόλληση |
| Πάχος τοιχώματος | 0,5-50 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 6-762 mm |
| Μήκος | 6.000 mm ή 12.000 mm, ή κατόπιν παραγγελίας |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής 30% (εξαρτάται από το ποσό) |
| Όροι πληρωμής | 30% TT για προκαταβολή + 70% TT πριν την αποστολή |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255