|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | 304 201 σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Δωρεάν δείγμα AISI inox από ανοξείδωτο χάλυβα Ορθογώνιος σωλήν | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | Ορθογώνιος σωλήνας ανοξείδωτου | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | Ορθογώνια κοίλη διατομή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI,Ορθογώνια κοίλη διατομή από ανοξείδωτο χάλυβα SS304,Ορθογώνια κοίλη διατομή από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
||
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 304 201 Δωρεάν δείγμα AISI ανοξείδωτος ορθογώνιος σωλήνας
Η αντοχή του ορθογώνιου σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα στη διάβρωση, τους λεκέδες και τη σκουριά τον καθιστούν κατάλληλο για πολλές βιομηχανίες και εφαρμογές. Αυτό περιλαμβάνει την αρχιτεκτονική και τα μαγειρικά σκεύη.
Το 304 έχει εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες, αντοχή σε πολλούς διαβρωτικούς παράγοντες.
Ο ανοξείδωτος χάλυβας 304 είναι χρήσιμος όπου η υγιεινή και η καθαριότητα είναι σημαντικές.
Μη μαγνητικό στην ανόπτηση κατάσταση.
Η σκληρότητα και η αντοχή σε εφελκυσμό μπορούν να αυξηθούν με ψυχρή εργασία, αλλά τροποποιούνται με μειωμένη περιεκτικότητα σε άνθρακα, παρέχοντας καλή αντοχή στη διάβρωση σε συγκολλητές κατασκευές όπου η επακόλουθη θερμική επεξεργασία δεν είναι πρακτική.
Ο βαθμός 304L (L= χαμηλός άνθρακας) είναι ο ίδιος με τον παραπάνω εκτός από το ότι έχει ανάλυση εξαιρετικά χαμηλού άνθρακα. Το πλεονέκτημα αυτού είναι ότι αποκλείει οποιαδήποτε επιβλαβή καθίζηση στην περιοχή 800º F έως 1500º F, η οποία διαφορετικά θα μπορούσε να συμβεί σε τμήματα συγκόλλησης.
| Στοιχείο | Ορθογώνιος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βαθμός | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S, κ.λπ. |
| Τεχνική | Συγκολλημένος / Χωρίς συγκόλληση |
| Πάχος τοιχώματος | 0,5-50 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 6-762 mm |
| Μήκος | 6.000 mm ή 12.000 mm, ή να προσαρμοστεί |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή του 30% προκαταβολής (εξαρτάται από το ποσό) |
| Όροι πληρωμής | 30% TT για προκαταβολή + 70% TT πριν από την αποστολή |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255