|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | inox 304 304L 316 συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο ορθογώνιο χάλυβα | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | Ορθογώνιος σωλήνας ανοξείδωτου | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | Taigang 8K Ορθογώνιος Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα,Taigang SS304 Ορθογώνιος Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα,Taigang 304L Ορθογώνια Διατομή από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
||
Αλέξονα 304 304L 316 συγκολλημένο ατσάλινο σωλήνα.
Οι λεπτοί σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται σε δομικές εφαρμογές όπου απαιτούνται σωλήνες ελαφρού βάρους χωρίς να διακυβεύεται η αντοχή.Οι ορθογώνιοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 είναι ισχυρότεροι και φθηνότεροι, αλλά έχουν λιγότερες ιδιότητες αντοχής στη διάβρωσηΑυτό θα μπορούσε να ξεπεραστεί με γυαλισμό ή επιχρίστωση των σωλήνων με αντιβροχιογενή υλικά.Τα προϊόντα από ανοξείδωτο χάλυβα που κατασκευάζονται από εμάς είναι ανώτερης ποιότητας και έχουν δοκιμαστεί σύμφωνα με διεθνή πρότυπαΟι διάφορες ποιότητες υλικών προσφέρουν διάφορες μηχανικές ιδιότητες, αλλά οι ορθογώνιοι σωλήνες χρησιμοποιούνται κυρίως για την αντοχή τους.Οι ορθογώνιοι σωλήνες 304 SS χρησιμοποιούνται στον γεωργικό τομέα και στη βιομηχανία μεταφορών, ενώ οι ορθογώνιοι σωλήνες 316 SS χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές βιομηχανικής συντήρησης.. Τα προϊόντα μας SS Rectangular Tube είναι εύκολο να κοπούν, συγκόλληση και να διεξάγουν τις εργασίες σχηματισμού πάνω. Μπορούμε επίσης να κάνουμε προσαρμοσμένα ορθογώνια σωλήνες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Η αντοχή του σε διάβρωση, χρωματισμό και σκουριά το καθιστά κατάλληλο για πολλές βιομηχανίες και εφαρμογές.
Μετριέται λαμβάνοντας τα εξωτερικά τοιχώματα (τα οποία είναι διαφορετικού μεγέθους) και κατόπιν το πάχος του τοίχου.
Ο ορθογώνιος σωλήνας 304 από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ένας ορθογώνιος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 304.
Το 304 έχει εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες, αντοχή σε πολλούς διαβρωτικούς παράγοντες.
Το 304 από ανοξείδωτο χάλυβα είναι χρήσιμο εκεί όπου η υγιεινή και η καθαριότητα είναι σημαντικές.
Μη μαγνητική σε αναψυγμένη κατάσταση.
| Άρθρο | Σωματοειδής σωλήνας SS |
| Αξία | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S κλπ. |
| Τεχνική | Ζυγισμένα / χωρίς συγκόλληση |
| Μύθος τοίχου | 00,5-50 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 6-762 mm |
| Διάρκεια | 6,000 mm ή 12.000 mm, ή προσαρμόζεται |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής 30% (εξαρτάται από το ποσό) |
| Όροι πληρωμής | 30% TT για την προκαταβολή + 70% TT πριν από την αποστολή |
| Συσκευή | Τυποποιημένο πακέτο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
![]()
![]()
| Γιατί να Επιλέξετε Εμάς 1) Καλός έλεγχος ποιότητας 2) Πολύ ανταγωνιστικές τιμές 3) προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η συμβουλή του πιο επαγγελματία μηχανικού. 5) Ευέλικτη επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
|
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255