|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου | Τόπος καταγωγής:: | Shanxi, Κίνα |
|---|---|---|---|
| Απάτη: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια | Πάχος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ | Λέξη-κλειδί: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επισημαίνω: | Πηνίο ψυχρής έλασης ss 304 από ανοξείδωτο χάλυβα,301L ανοξείδωτο ατσάλι SS 304 πηνίο,1250mm πηνίο SS 304 |
||
Τα περιτυλίγματα από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται ευρέως σε χημικές, τροφικές, φαρμακευτικές, χαρτοκομικές, πετρελαϊκές, ατομικές και άλλες βιομηχανίες, καθώς και σε διάφορα μέρη και συστατικά κατασκευών, μαγειρικά σκεύη,Επιτραπέζια σκεύη, οχήματα και οικιακές συσκευές
| Δάχος | 0.12-2 mm |
| Διάμετρο | 20-1250mm, 600mm-1250mm |
| Διάρκεια | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Τεχνική | Ζεστά/ψυχρά κυλούμενα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη από ζυθοποιία |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Σκληρότητα | Ελαφριά σκληρή (HRB60), μέση σκληρή (HRB60-85), πλήρης σκληρή (HRB85-95) |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm/610 mm |
| Πακέτο | Εξαγωγική τυποποιημένη συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών. |
| Κανονική τάξη | 25 τόνους ή ένα δοχείο, για λιγότερη ποσότητα, να επικοινωνήσετε μαζί μας για λεπτομέρειες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008,SGS |
| Τύπος | ΑΣTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Όροι πληρωμής | T/T30% |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | Εντός 3-15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης ή της L/C κατά την προβολή |
Τυπική εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, κατασκευαστικά στοιχεία πλοίων.
Εφαρμόζεται επίσης σε τρόφιμα, συσκευασίες ποτών, προμήθειες κουζίνας, τρένα, αεροσκάφη, μεταγωγικές ζώνες, οχήματα, βίδες, καρφιά, ελατήρια και οθόνες.
Μεταλλικό:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321, 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Επεξεργασία επιφάνειας:
2Β,ΒΑ (φωτεινά αναψυγμένα) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL ((Hair Line) PVCor σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Τεχνική κατασκευής
|
2Β |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, παρασκευή ή παρόμοιες μεθόδους, με το δέρμα να περνά για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
|
2D |
Μετά την ψυχρή κυλίνδρωση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, παρασκευή με ακινητοποίηση ή με παρόμοιες μεθόδους, με το δέρμα να περνά από το τραχύ κύλιση για να αποκτήσει επιφάνεια με μια ορισμένη τραχύτητα. |
|
HL |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με γυαλισμό με κατάλληλη αθραυστική ουσία για την απόκτηση συνεχών γραμμών. |
|
- Όχι, όχι, όχι.4 |
Τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με γυαλισμό με κατάλληλη αθρεπτική ουσία (μέγεθος κόκκων 150-320) σύμφωνα με το GB2477. |
|
ΒΑ |
Μετά την ψυχρή έλαση, τα προϊόντα υποβάλλονται σε επεξεργασία με μέθοδο φωτεινής αναψύκλωσης για την απόκτηση φωτεινής επιφάνειας. |
|
- Όχι, όχι, όχι.8 |
Το προϊόν έχει εξαιρετική φωτεινότητα και προτιμάει την αντανακλαστικότητα μπορεί να είναι ο καθρέφτης. |
|
- Όχι, όχι, όχι.1 |
Μετά την επικάλυψη σε ζεστό, τα προϊόντα υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία, παρασκευή ή παρόμοιες μεθόδους, με το δέρμα να περνά για να επιτευχθεί η κατάλληλη φωτεινότητα της επιφάνειας. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να Επιλέξετε Εμάς 1) Καλός έλεγχος ποιότητας 2) Πολύ ανταγωνιστικές τιμές 3) προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η συμβουλή του πιο επαγγελματία μηχανικού. 5) Ευέλικτη επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Γενικές ερωτήσεις Α: Πώς μπορώ να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε την ταχεία χρέωση. Θα επιστρέψουμε την ταχεία χρέωση πίσω σε εσάς εντός της πρώτης παραγγελίας σας. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνα από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να βάλετε το εμπορικό μας σήμα στα προϊόντα σας; Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στην MOQ μας. Δ: Μπορείτε να κάνετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί αν μπορείτε να ανταποκριθεί στο MOQ μας. Ε; Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) αυστηρή ανίχνευση κατά τη διάρκεια της παραγωγής. 2) Εξασφαλίζεται αυστηρός έλεγχος δειγματοληψίας των προϊόντων πριν από την αποστολή και η άθικτη συσκευασία των προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255