|
Λεπτομέρειες:
|
| Εφαρμογή: | Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τρόφιμα, Τεχνολογία | Πάχος: | 0,3mm-150mm |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Βαθμός: | 201, 304, 316, 430, κ.λπ. |
| Σχήμα: | φύλλο επίπεδου | Μήκος: | 2000 mm-6000 mm |
| Πρότυπο: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN | Επεξεργασία Επιφανειών: | Polished, 2B, BA, No.1, No.4, 8K, Hairline |
| Επισημαίνω: | 0.3mm επίπεδο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα,150 χιλιοστών επίπεδο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Το ανοξείδωτο ατσάλι επίπεδης λαμαρίνας είναι ένα σημαντικό προϊόν στους τομείς της αρχιτεκτονικής, της ιατρικής, των τροφίμων και της τεχνολογίας. Κατασκευάζεται από ανοξείδωτο ατσάλι, με πάχος που κυμαίνεται από 0,3 mm έως 150 mm και πλάτος από 1000 mm έως 2000 mm. Αυτό το επίπεδο φύλλο χάλυβα έχει υποστεί ποικίλες επιφανειακές επεξεργασίες, όπως γυαλισμένο, 2B, BA, No.1, No.4, 8K και hairline. Έχει ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, όπως αρχιτεκτονική, ιατρική, τρόφιμα και τεχνολογία. Το επίπεδο φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα προσφέρει μεγάλη αντοχή και ανθεκτικότητα, καθιστώντας το μια εξαιρετική επιλογή για πολλά έργα. Το επίπεδο φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα είναι ένα αξιόπιστο και οικονομικά αποδοτικό προϊόν για πολλές βιομηχανίες.
| Ιδιότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Επίπεδη λαμαρίνα από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βαθμός | 201, 304, 316, 430, κ.λπ. |
| Πλάτος | 1000mm-2000mm |
| Μήκος | 2000mm-6000mm |
| Πάχος | 0.3mm-150mm |
| Σχήμα | Επίπεδη λαμαρίνα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γυαλισμένο, 2B, BA, No.1, No.4, 8K, Hairline |
| Άκρη | Κομμένη άκρη, Άκρη μύλου |
| Εφαρμογή | Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τρόφιμα, Τεχνολογία |
| Μάρκα | TISCO |
Η επίπεδη πλάκα από ανοξείδωτο ατσάλι είναι μια ιδανική επιλογή για μια ποικιλία εφαρμογών, ειδικά όταν απαιτείται ανθεκτικότητα και αντοχή για αρχιτεκτονικές, ιατρικές, τροφίμων και τεχνολογικές ανάγκες. Το εμπορικό σήμα 304, ο αριθμός μοντέλου Plate, ο τόπος προέλευσης Κίνα, η πιστοποίηση CE ISO, η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5 τόνων, η τιμή 1500 USD, οι λεπτομέρειες συσκευασίας Θάλασσα, ο χρόνος παράδοσης 15-20 ημέρες, οι όροι πληρωμής L/C T/T Westen Union, η ικανότητα εφοδιασμού 10000000 τόνων, ο βαθμός 201, 304, 316, 430, κ.λπ., η επιφανειακή επεξεργασία Γυαλισμένο, 2B, BA, No.1, No.4, 8K, Hairline, η εφαρμογή Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τρόφιμα, Τεχνολογία, η άκρη Κομμένη άκρη, Άκρη μύλου και το πάχος 0,3 mm-150 mm την καθιστούν μια ευέλικτη και αξιόπιστη επιλογή για πολλά έργα.
Ειδικευόμαστε σε προσαρμοσμένες επίπεδες πλάκες από ανοξείδωτο ατσάλι, επίπεδες πλάκες χάλυβα, επίπεδες πλάκες από ανοξείδωτο ατσάλι και πολλά άλλα.
Παρέχουμε τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για τα προϊόντα μας από επίπεδη λαμαρίνα από ανοξείδωτο ατσάλι. Η ομάδα τεχνικής υποστήριξης είναι διαθέσιμη 24/7 για να απαντήσει σε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή ανησυχίες σας. Προσφέρουμε επίσης υπηρεσίες εγκατάστασης και επισκευής για οποιοδήποτε από τα προϊόντα μας από επίπεδη λαμαρίνα από ανοξείδωτο ατσάλι. Εάν έχετε οποιαδήποτε προβλήματα με το προϊόν σας, η ομάδα μας είναι εδώ για να σας βοηθήσει. Παρέχουμε επίσης εγγύηση για τα προϊόντα μας από επίπεδη λαμαρίνα από ανοξείδωτο ατσάλι, ώστε να είστε σίγουροι ότι λαμβάνετε ένα ποιοτικό προϊόν.
Συσκευασία και αποστολή επίπεδης λαμαρίνας από ανοξείδωτο ατσάλι:
Η επίπεδη λαμαρίνα από ανοξείδωτο ατσάλι συσκευάζεται και αποστέλλεται συνήθως σε βαριές ξύλινες κούτες ή κιβώτια. Οι κούτες επενδύονται με προστατευτικό υλικό για να διασφαλιστεί ότι οι λαμαρίνες δεν θα υποστούν ζημιά κατά τη μεταφορά. Στη συνέχεια, οι κούτες ή τα κιβώτια σφραγίζονται ασφαλώς και επισημαίνονται με τις πληροφορίες του προϊόντος. Στη συνέχεια, τα προϊόντα φορτώνονται σε παλέτες και τυλίγονται με συρρικνωμένο φιλμ για να προστατευθούν από οποιαδήποτε πιθανή ζημιά κατά την αποστολή.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255