|
Λεπτομέρειες:
|
| Βαθμός: | 201, 304, 316, 430, κ.λπ. | Πρότυπο: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
|---|---|---|---|
| Μάρκα: | TISCO | Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τρόφιμα, Τεχνολογία | Πάχος: | 0,3mm-150mm |
| Σχήμα: | φύλλο επίπεδου | πλάτος: | 1000mm-2000mm |
| Επισημαίνω: | 2000 mm επίπεδα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα,1000 mm επίπεδο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
| Ιδιοκτησία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
| Αξία | 201, 304, 316, 430, κλπ. |
| Σχήμα | Σχήμα πλάτος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λούστρα, 2Β, ΒΑ, όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, 8K, Hairline |
| Τρίχωμα | Σχιστή άκρη, άκρη του μύλου |
| Δάχος | 0.3mm-150mm |
| Τύπος | Αξιολόγηση των διαρθρωτικών στοιχείων |
| Ετικέτα | TISCO |
| Εφαρμογή | Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τροφή, Τεχνολογία |
| Διάμετρο | 1000 mm-2000 mm |
Η δική μαςΣπίτι από ανοξείδωτο χάλυβαείναι ιδανικό για χρήση σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών όπως κατασκευή, αρχιτεκτονική, μηχανική, και πολλά άλλα.το οποίο το καθιστά εξαιρετική επιλογή για μια ποικιλία έργωνΤο προϊόν αυτό είναι καταγωγής Κίνας και έχει πιστοποιηθεί με το CE ISO. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτό είναι 5 τόνοι,και έχει τιμή 1500 δολαρίων.. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας είναι θαλάσσια, και έχει χρόνο παράδοσης 15-20 Ημέρες. Οι όροι πληρωμής για αυτό είναι L / C T / T Westen Union, και η ικανότητά του εφοδιασμού είναι 10000000 τόνους.Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα και έχει επιλογές πάχους 0Η επεξεργασία επιφάνειας περιλαμβάνει γυαλισμένο, 2B, BA, No.1- Όχι, όχι, όχι.4Το πλάτος κυμαίνεται από 1000mm-2000mm.
Ετικέτα: 304
Αριθμός μοντέλου: Πίνακα
Χώρος προέλευσης: Κίνα
Πιστοποίηση: CE ISO
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 5 τόνοι
Τιμή: 1500 δολάρια
Πληροφορίες συσκευασίας: Θάλασσα
Χρόνος παράδοσης: 15-20 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C T/T Westen Union
Δυνατότητα εφοδιασμού: 10000000 τόνους
Δάχος: 0,3 mm-150 mm
Πρότυπο: ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN
Αξία: 201, 304, 316, 430, κλπ.
Εφαρμογή: Αρχιτεκτονική, Ιατρική, Τροφίμα, Τεχνολογία
Σχήμα: επίπεδο φύλλο
Η ομάδα εξειδικευμένων εμπειρογνωμόνων μας μπορεί να σας παρέχει συμβουλές και βοήθεια στην επιλογή του κατάλληλου προϊόντος για τις ανάγκες σας..Προσφέρουμε επίσης δωρεάν εγκαταστάσεις και υπηρεσίες κατάρτισης για τους πελάτες μας, για να τους βοηθήσουμε να πάρουν το μέγιστο από τα προϊόντα τους.και θα κάνουμε το καλύτερο για να διασφαλίσουμε ότι οι ανάγκες σας θα ικανοποιηθούν.
Συσκευή και αποστολή σε επίπεδα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα:
Το επίπεδο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα θα συσκευάζεται σε μεμονωμένα συρρικνωμένα δέματα 20-25 φύλλων και θα τοποθετείται σε κυματοειδή κουτιά.Τα κιβώτια στη συνέχεια δένονται μεταξύ τους και τυλίγονται σε πλαστική συσκευασία για αυξημένη προστασία κατά τη διαμετακόμισηΤέλος, τα πακέτα φορτώνονται σε παλέτα και αποστέλλονται μέσω αξιόπιστου μεταφορέα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255