|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ανοξείδωτο 430 cold-rolled φύλλο σπειρών | Εφαρμογή:: | Κατασκευή κατάλληλη για τη διακόσμηση τοίχων |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή | Φινίρισμα επιφάνειας:: | 2B καθρέφτης No.2 8k HL NO.4 |
| Υλικός βαθμός:: | 201/202/304/321/309/430/409 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Πρότυπο:: | JIS, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN | Ανοχή:: | ±1% |
| Όρος πληρωμής:: | 30%T/T Προκαταβολή + 70% Υπόλοιπο | Πακέτο:: | Standard Seaworthy Πακέτο |
| Επισημαίνω: | Φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 430,HL Mirror Stainless Steel Coil Sheet,409 Stainless Steel Coil Sheet |
||
Τεχνική:Κρύο/Θερμοσυσταμένο
Τύπος:ΑΣTM,AISI,SUS,JIS,EN,DIN,BS,GB
Υλικό:201/202/301/302/304/304L/316/316L/309S/310S/321/ 409/410/420/430/430A/434/444/2205/904L
Τελείωση ((Επιφάνεια):Αριθ. 1/2Β/NO.3/NO.4/BA/HL/Mirror
Δάχος:0.3mm-3mm ((κρυά κυλούμενα) 3-120mm (ζεστά κυλούμενα)
Διάμετρο:1000-2000mm ή προσαρμογή
Διάρκεια:1000-6000mm ή προσαρμογή
Πλάκα από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
Υλικό:301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430 κλπ.
Τύπος:Αξιολόγηση των επιπέδων και των επιπέδων των οχημάτων
Δάχος:0.3mm-3mm
Διάμετρο:3mm-2000mm ή όπως απαιτείται
Επιφάνεια:- Όχι, όχι, όχι.12Β, ΒΑ, Όχι.4,HL,Mirror ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακες και πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | ΑΣTM AISI DIN, EN, GB, JIS |
| Κατηγορία χάλυβα |
200 σειρά: 201,202 Σειρά 300: 301,304,304L,316,316L,316Ti,317L,321309s, 310s 400 σειρά: 409L,410,410s,420j1,420j2,430,444,441,436 Ντουπλέξ χάλυβα: 904L,2205,2507,2101,2520,2304 |
| Δάχος | 0.1mm-60mm (ως απαιτείται) |
| Μέγεθος | 1219*2438,1500*6000,1800*6000,2000*6000mm (κατά περίπτωση) |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Επιφάνεια | Αριθ. 1 2Β BA 6K 8K Αιθόνα Αριθ. 4 Σχήμα μαλλιών |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| Όροι τιμών | FOB,CFR,CIF |
| Εφαρμογή |
Χρησιμοποιείται ευρέως για την κατασκευή όλων των ειδών των δοχείων, κελύφους κλιβάνου, πλάκα κλιβάνου, γέφυρα και αυτοκινήτων στατική πλάκα χάλυβα, χαμηλή πλάκα από κράμα χάλυβα, πλάκα από γέφυρα χάλυβα, πλακέτα χάλυβα κατασκευασμένα, πλακέτα χάλυβα λέβητα, πλακέτα χάλυβα δοχείων πίεσης, πλακέτα χάλυβα με μοτίβο, Μερικά μέρη και συγκολλημένα εξαρτήματα τρακτέρ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255