|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Πωλείται λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας sus304 301 410 | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | Λωρίδα ανοξείδωτου χάλυβα Taigang 410,Λωρίδα ανοξείδωτου χάλυβα Taigang 410,Λωρίδες ανοξείδωτου χάλυβα SUS304 316 |
||
Λεπτή λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας 304, 301, 410 προς πώληση
Η λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα είναι μια κοινή μορφή χάλυβα από χυτήριο και συνήθως αποθηκεύεται σε τρεις τύπους: θερμικά επεξεργάσιμη, μη θερμικά επεξεργάσιμη και προ-σκληρυμένη. Η λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα διαμορφώνεται για να ταιριάζει σε επιθυμητές εφαρμογές μέσω διαδικασιών όπως κοπή, ακμή, ανόπτηση, ψαλίδισμα, στίλβωση, σκλήρυνση και πρόσθετη προσαρμοσμένη φινίρισμα. Συνήθως κατασκευασμένη σε πηνίο, η λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα μπορεί επίσης να κατασκευαστεί σε σχήματα όπως κανάλια, πλαίσια, περιγράμματα και γωνίες.
| Όνομα προϊόντος | Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 0,1-20 mm / Προσαρμοσμένο |
| Μήκος | 10-12000 mm ή κατόπιν απαίτησης |
| Πλάτος | 1000-6000 mm ή κατόπιν απαίτησης |
| Πρότυπο | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, EN |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη βιομηχανική συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Όροι πληρωμής | 30% T/T εκ των προτέρων, το υπόλοιπο έναντι του αντιγράφου του B/L |
| Χρόνος παράδοσης | Γρήγορη παράδοση σε 7 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας |
| MOQ | 1 τόνος |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να μας επιλέξετε 1) Καλός ποιοτικός έλεγχος 2) Εξαιρετικά ανταγωνιστικές τιμές 3) Προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η πιο επαγγελματική συμβουλή μηχανικού. 5) Ομαλή επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM & ODM |
| Συχνές Ερωτήσεις A: Πώς θα μπορούσα να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε το κόστος express. Θα σας επιστρέψουμε το κόστος express εντός της πρώτης σας παραγγελίας. B: τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνας από ανοξείδωτο χάλυβα. C: Μπορείτε να φτιάξετε την επωνυμία μας στα προϊόντα σας; Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες, εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. D: Μπορείτε να φτιάξετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί εάν μπορείτε να καλύψετε το MOQ μας. E; Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) Αυστηρή ανίχνευση κατά την παραγωγή. 2) Αυστηρός δειγματοληπτικός έλεγχος των προϊόντων πριν από την αποστολή και διασφάλιση άθικτης συσκευασίας προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255