|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Ανοξείδωτη λωρίδα προσαρμοσμένου πάχους | Εφαρμογή:: | Ιατρικός, κατασκευή, πυρηνική ενέργεια, υδρενέργεια |
|---|---|---|---|
| Βαθμός χάλυβα:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Φινίρισμα επιφάνειας:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 τόνος | Πάχος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
| Πλάτος:: | Σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Κάμψη, συγκόλληση, αποκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Λέξη-κλειδί:: | ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΑΤΣΑΛΙ | Πακέτο:: | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επισημαίνω: | 439 ρολό ταινίας από ανοξείδωτο χάλυβα,ρόλος λουρίδων ανοξείδωτου 304,Τάιγκανγκ 436L ατσάλινη λωρίδα σπείρας |
||
Προσαρμοσμένο πάχος από ανοξείδωτη ταινία ανοξείδωτης
| Ονομασία του προϊόντος | Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, Ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.1-20 mm /προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | 10-12000 mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Διάμετρο | 1000-6000 mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Τύπος | Αξιολόγηση των επιπτώσεων της παρακολούθησης |
| Συσκευή | Βιομηχανική τυποποιημένη συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Όροι πληρωμής | 30% T/T προκαταβολικά, το υπόλοιπο από το αντίγραφο B/L |
| Χρόνος παράδοσης | Γρήγορη παράδοση σε 7 ημέρες, μέχρι την ποσότητα της παραγγελίας |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
- Δεν ξέρω.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Γιατί να Επιλέξετε Εμάς 1) Καλός έλεγχος ποιότητας 2) Πολύ ανταγωνιστικές τιμές 3) προϊόντα τεχνολογίας αιχμής 4) Η συμβουλή του πιο επαγγελματία μηχανικού. 5) Ευέλικτη επικοινωνία 6) Αποτελεσματική υπηρεσία OEM&ODM |
| Γενικές ερωτήσεις Α: Πώς μπορώ να πάρω ένα δείγμα; Τα δείγματα είναι δωρεάν. Πριν λάβουμε την πρώτη παραγγελία, παρακαλούμε να πληρώσετε την ταχεία χρέωση. Θα επιστρέψουμε την ταχεία χρέωση πίσω σε εσάς εντός της πρώτης παραγγελίας σας. Β: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς; Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα, φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα, αγκώνα από ανοξείδωτο χάλυβα. Γ: Μπορείτε να βάλετε το εμπορικό μας σήμα στα προϊόντα σας; Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας τόσο στα προϊόντα όσο και στις συσκευασίες αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στην MOQ μας. Δ: Μπορείτε να κάνετε τα προϊόντα σας με το χρώμα μας; Ναι, το χρώμα των προϊόντων μπορεί να προσαρμοστεί αν μπορείτε να ανταποκριθεί στο MOQ μας. Ε; Πώς να εγγυηθείτε την ποιότητα των προϊόντων σας; 1) αυστηρή ανίχνευση κατά τη διάρκεια της παραγωγής. 2) Εξασφαλίζεται αυστηρός έλεγχος δειγματοληψίας των προϊόντων πριν από την αποστολή και η άθικτη συσκευασία των προϊόντων. |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255