|
Λεπτομέρειες:
|
| Αναγνωριστικό πηνίου: | 508 mm / 610 mm | Κατεργασία με θερμοκρασία: | Γέμισμα, σβήσιμο, κλπ. |
|---|---|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, κ.λπ. | Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κ.λπ. |
| MOQ: | 1 τεμάχιο | Μήκος: | προσαρμοσμένη |
| Επισημαίνω: | Υψηλής αντοχής σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304,Αντιδιαβρωτική σπείρα ανοξείδωτου 304,Προσαρμοσμένο μήκος βιομηχανικής ατσάλινης τροχιάς |
||
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σκληρότητα | 1/2H, 3/4H, πλήρης σκληρότητα |
| Δάχος | 0.1 - 2,5 mm |
| Διάμετρο | 20 - 1200 mm |
| Τελεία επιφάνειας | 2Β, BA |
| Τύπος | ΑΣTM A240 |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Johnny
Τηλ.:: 13395131255